Video Sources 149 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Someone, Somewhere

Someone, Somewhere

Sep. 11, 2019France110 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Rémy, një parisien i ri me një punë të pakualifikuar. Mélanie, një pariziane e re që punon në kërkime shkencore. Dy njerëz të rënduar psikologjikisht që jetojnë afër por nuk njihen me njëri-tjetrin. A do takohen ndonjëherë?

Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Someone, Somewhere
Original title Deux moi
IMDb Rating 6.6 1,343 votes
TMDb Rating 6.6 209 votes

Director

Cast

Ana Girardot isMélanie
Mélanie
Camille Cottin isPsy de Mélanie
Psy de Mélanie
Pierre Niney isMathieu Bernard
Mathieu Bernard
Virginie Hocq isPharmacienne
Pharmacienne

Similar titles

Paper Planes
To: Gerard
Portrait of a Beauty
Bedways
Honour
30 Minutes or Less
All I Wish
EXPO
Dolphin Tale 2
Tomi, Xherri dhe Magjistari i Ozit
Valley Girl
Palm Trees in the Snow