Video Sources 20 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Sonora: The Devil’s Highway

Sonora: The Devil’s Highway

Sep. 06, 2019Mexico95 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Në 1931 në Meksikë, nën presionin e qeverisë Sonora, një grup njerëzish detyrohen të ndërmarrin një udhëtim për në Meksikali, ku do t’ju duhet të përballen me racizmin dhe rreziqe të tjerë përgjatë kalimit në shkretëtirën e rrezikshme.

 

Sonora: The Devil’s Highway
Sonora: The Devil’s Highway
Original title Sonora: The Devil’s Highway
IMDb Rating 6.2 419 votes
TMDb Rating 5.2 10 votes

Similar titles

Downhill
Hotel Desire
My Big Fat Greek Wedding
The Professor
Fighting
The Boys in the Band
Patch Adams
Valhalla Rising
Now You See Me
Jason Bourne
The Bad Lieutenant: Port of Call – New Orleans
Downsizing