Video Sources 529 Views

  • Shikoevoload.io
Sorority Row

Sorority Row

The Sisters of Theta Pi Are Dying To Keep a Secret.Sep. 09, 2009USA101 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Gjithçka është gallatë dhe lojëra derisa dikush vritet me një levë gomash. Kur një shaka në javën e rekrutimit në motëri shkon tmerrësisht keq dhe njëra prej tyre vritet, motrat e famshme të Theta Pi-së betohen të mos flasin më kurrë për këtë tragjedi. Por e kaluara kthehet për t’i përndjekur në formën e një maniaku me tendenca vrasëse që kërkon hakmarrje gjatë festës së diplomimit…

Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Sorority Row
Original title Sorority Row
IMDb Rating 5.1 25,131 votes
TMDb Rating 5.3

Director

Cast

Leah Pipes isJessica
Jessica
Teri Andrzejewski isBra-Clad Sister
Bra-Clad Sister
Megan Wolfley isTrampoline Sister
Trampoline Sister
Robert Belushi isAmazed Senior Guy
Amazed Senior Guy
Marie Blanchard isOver-It Sister
Over-It Sister
Zack Garrett isThwarted Guy
Thwarted Guy

Similar titles

Slaughterhouse Rulez
Clover
Three Colors: White
Most Beautiful Island
No Beast So Fierce
Marauders
Girl on the Third Floor
Seven Days
Children of Men
The Thing
Starfish
Survive the Night