Video Sources 25 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Sounds Like Love

Sounds Like Love

Sep. 29, 2021Spain110 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Asistentja e modës, Maka sapo ka marrë jetën në duar pas një ndarje shkatërruese, kur Leo, burri që i theu zemrën kthehet. Duke kërkuar mbështetje nga mikeshat më të mira, Adriana dhe Himeja, të tria do të mësojnë se dashuria mund të jetë e komplikuar.

 

Sounds Like Love
Sounds Like Love
Sounds Like Love
Sounds Like Love
Original title Fuimos canciones
IMDb Rating 5.3 606 votes
TMDb Rating 6.8 38 votes

Similar titles

The Change-Up
Killing Gunther
One Piece Film: GOLD
Storks
The Age of Innocence
De Dana Dan
Daddy’s Home
Brotherhood of Blades
Ae Dil Hai Mushkil
Streaker
Ghost
She Smiles, She’s Snared!