Video Sources 174 Views

  • Shiko ne Albvidvidmoly.to
Sour Apples aka Eksi Elmalar

Sour Apples aka Eksi Elmalar

Oct. 28, 2016Turkey109 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t’iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.

Sour Apples aka Eksi Elmalar
Sour Apples aka Eksi Elmalar
Original title Ekşi Elmalar
IMDb Rating 7.1 5,228 votes
TMDb Rating 6.4 24 votes

Director

Cast

Yılmaz Erdoğan isMayor Aziz Özay
Mayor Aziz Özay
Songül Öden isTürkan Özay
Türkan Özay
Şükran Ovalı isSafiye Özay
Safiye Özay
Devrim Yakut isAyda Özay
Ayda Özay
Fatih Artman isHatip / Engineer
Hatip / Engineer

Similar titles

Jalebi
Harrison’s Flowers
House of the Rising Sun
Making Babies
The Best of Enemies
Brothers of the Wind
All I Want for Christmas
Boost
Aladini-Rikthimi i Xhafarit
Transit
The Long Kiss Goodnight
Adventures of Arsene Lupin