Video Sources 1009 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Source Code

Source Code

Make Every Second CountMar. 30, 2011USA, Canada93 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një thriller aksion i cili përqëndrohet në një ushtar që zgjohet në trupin e një të panjohuri dhe zbulon që është pjesë e një misioni për të gjetur bombarduesin e një treni të udhëtarëve të Çikagos.

Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Source Code
Original title Source Code
IMDb Rating 7.5 383,912 votes
TMDb Rating 7

Director

Duncan Jones
Director

Cast

Jake Gyllenhaal isColter Stevens
Colter Stevens
Michelle Monaghan isChristina Warren
Christina Warren
Vera Farmiga isColleen Goodwin
Colleen Goodwin
Russell Peters isMax Denoff
Max Denoff
Michael Arden isDerek Frost
Derek Frost
Jeffrey Wright isDr. Rutledge
Dr. Rutledge
Brent Skagford isGeorge Troxel
George Troxel
Craig Thomas isGold Watch Executive
Gold Watch Executive
Gordon Masten isConductor
Conductor

Similar titles

Transsiberian
HIT: The First Case
Murder 3
The Wave
Hard Night Falling
The Looming Storm
Rush Hour 2
Hunting Emma
Oldboy
Sonora: The Devil’s Highway
Point Blank
Survivor