Video Sources 152 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
South Wind

South Wind

Oct. 23, 2018Serbia125 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një djalë i ri, anëtar i një bande që vjedh makina në Beograd, e vë veten dhe familjen para rrezikut kur rruga e tij ndeshet me atë të një lideri mafioz që punon për shefin e policisë…

South Wind
South Wind
South Wind
Original title Južni vetar
IMDb Rating 8.1 9,151 votes
TMDb Rating 7.8 32 votes

Similar titles

Unit 7
The Others
Minutes Past Midnight
Handsome Devil
Secretariat
Apocalypto
Trance
Let Me In
The Haunting in Connecticut
The Hummingbird Project
About Elly
In Dubious Battle