Video Sources 259 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Spies in Disguise

Spies in Disguise

Super Spy. Super Fly.Dec. 24, 2019USA102 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Super spiuni Lance Sterling (Will Smith) dhe shkencëtari Walter Beckett (Tom Holland) janë pothuajse të kundërt. Walteri është i qetë, i lezetshëm dhe i butë. Lance është … e kundërta. Por, kur ngjarjet marrin një kthesë të papritur, kjo duo e pamundur detyrohet të bashkohet për misionin përfundimtar që do të kërkojë një maskim pothuajse të pamundur – duke e shndërruar Lance në pëllumbin e guximshëm, të ashpër, madhështor. Walter dhe Lance papritmas duhet të punojnë si ekip, ose e gjithë bota është në rrezik të madh.

Spies in Disguise
Spies in Disguise
Spies in Disguise
Spies in Disguise
Spies in Disguise
Spies in Disguise
Spies in Disguise
Original title Spies in Disguise
IMDb Rating 6.8 6,796 votes
TMDb Rating 7.3 171 votes

Director

Troy Quane
Director

Cast

Will Smith isLance Sterling (voice)
Lance Sterling (voice)
Tom Holland isWalter Beckett (voice)
Walter Beckett (voice)
Ben Mendelsohn isKillian (voice)
Killian (voice)
Karen Gillan isEyes (voice)
Eyes (voice)
Rashida Jones isMarcy Kappel (voice)
Marcy Kappel (voice)
DJ Khaled isEars (voice)
Ears (voice)
Masi Oka isKimura (voice)
Kimura (voice)
Rachel Brosnahan isWendy (voice)
Wendy (voice)
Reba McEntire isJoyless (voice)
Joyless (voice)
Peter S. Kim isJoon (voice)
Joon (voice)

Similar titles

Into the Woods
The King of Fighters
Mr & Mrs Ramachari
Lucy
Hotel for Dogs
Setup
The Stronghold
Field of Lost Shoes
Crawl
Race to Witch Mountain
Thadam
All I Want for Christmas