Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Spiral

Spiral

Fear is everywhereAug. 25, 2019Canada87 Min.Not Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një çift i të njëjtit seks lëvizin në një qytet të vogël për të shijuar një jetë më të mirë dhe për të rritur vajzën e tyre me vlera të forta shoqërore. Por kur fqinjët bëjnë një aheng shumë të çuditshëm, asgjë nuk është siç duket në lagjen e tyre piktoreske.

 

Original title Spiral
IMDb Rating 5.6 1,926 votes
TMDb Rating 6.6 28 votes

Similar titles

Jessabelle
Black Death
The Crash
Wild Card
The Captive
Burn
Alien³
The Tourist
The Marine 4: Moving Target
The Proposition
Fast & Furious 6
The Ascent aka Black Ops