Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Spirit Untamed

Spirit Untamed

Adventure awaits.May. 20, 2021USA88 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Jeta e Laki Preskot ndryshon përgjithmonë kur ajo largohet nga shtëpia e saj në qytet drejt një fshati të vogël, ku miqësohet me një kalë të egër të quajtur Spirit.

 

Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Spirit Untamed
Original title Spirit Untamed
IMDb Rating 5.4 2,119 votes
TMDb Rating 7.8 226 votes

Director

Elaine Bogan
Director

Cast

Isabela Merced isLucky Prescott (voice)
Lucky Prescott (voice)
Jake Gyllenhaal isJim Prescott (voice)
Jim Prescott (voice)
Julianne Moore isAunt Cora (voice)
Aunt Cora (voice)
Marsai Martin isPrudence Granger (voice)
Prudence Granger (voice)
Mckenna Grace isAbigail Stone (voice)
Abigail Stone (voice)
Walton Goggins isHendricks (voice)
Hendricks (voice)
Gary A. Hecker isHorse Vocals (voice)
Horse Vocals (voice)
Eiza González isMilagro Navarro Prescott (voice)
Milagro Navarro Prescott (voice)
Andre Braugher isAl Granger (voice)
Al Granger (voice)
Lucian Perez isSnips Stone (voice)
Snips Stone (voice)

Similar titles

Gladiator
Crouching Tiger, Hidden Dragon: Sword of Destiny
Ashfall
Barbi Rapunzela
My Spy
Peter Rabbit
Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory
Vampire Hunter D: Bloodlust
Jumanji: Welcome to the Jungle
Black Panther
Barbi Princesha dhe e Varfra
Ne kërkim të Nemos