Video Sources 37 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Spontaneous

Spontaneous

An explosive love story.Oct. 06, 2020USA102 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e egër e dashurisë gjatë rritjes … dhe hedhjes në erë. Kur studentët në shkollën e tyre fillojnë të shpërthejnë (vërtetë), studentët e vitit të fundit Mara dhe Dilan përpiqen të mbijetojnë në një botë ku secili moment mund të jetë i fundit.

 

Spontaneous
Spontaneous
Spontaneous
Spontaneous
Spontaneous
Spontaneous
Spontaneous
Original title Spontaneous
IMDb Rating 6.5 5,581 votes
TMDb Rating 7.4 173 votes

Director

Cast

Katherine Langford isMara Carlyle
Mara Carlyle
Hayley Law isTess McNulty
Tess McNulty
Rob Huebel isCharlie
Charlie
Yvonne Orji isAgent Rosetti
Agent Rosetti
Laine MacNeil isJenna Dalton
Jenna Dalton
Clive Holloway isJoe Dalton
Joe Dalton
Mellany Barros isKatelyn Ogden
Katelyn Ogden

Similar titles

Extraterrestrial
Violation
Scary Movie 5
Meet the Spartans
The Fatal Raid
Victor Crowley
A Werewolf in England
Vampires Suck
Tag
Blood Runs Cold
The Book of Life
Toc Toc