Video Sources 96 Views

  • Shiko
Spread Your Wings

Spread Your Wings

Oct. 09, 2019France113 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, filmi tregon një histori të rrallë. Një adoleshent, del nga bota e tij e mbyllur, duke nisur një aventurë me babain e tij. Udhëtimi i jashtëzakonshëm drejt Evropës Veriore, hipur në një mjet fluturues, në shoqërinë e patave të egra…

Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Spread Your Wings
Original title Donne-moi des ailes
IMDb Rating 7.3 794 votes
TMDb Rating 7.6 88 votes

Similar titles

Bota e lodrave 2
Lilo dhe Stitch
Spy Intervention
Pokémon Detective Pikachu
The Last Witch Hunter
Rango
Furious
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
Double World
The Secret Life of Walter Mitty
Pets United
The Way Back