Video Sources 303 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
St. Agatha

St. Agatha

Atone for your sins.Feb. 08, 2019USA90 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një grua e re shtatzanë kërkon strehim në një manastir për t’u kujdesur për të deri sa të lindë fëmijën. Por gjëra të errëta fillojnë të ndodhin dhe e bëjnë atë të dojë të arratiset. Por sa e mundur do jetë kjo?

St. Agatha
St. Agatha
St. Agatha
St. Agatha
Original title St. Agatha
IMDb Rating 5.3 3,346 votes
TMDb Rating 5.1 50 votes

Director

Cast

Similar titles

Stake Land
Hellraiser: Judgment
The Tall Man
Boo! A Madea Halloween
Party Hard, Die Young
Case 39
Hubie Halloween
Don’t Look Back
Junie-Xhuna
Seed 2
A Night of Horror: Nightmare Radio
We Go On