Video Sources 278 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Starfish

Starfish

A girl. A mixtape. And the end of the world.Sep. 27, 2018USA99 Min.M
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Portretizimi unik, intim dhe i sinqertë i një vajze që vajton për humbjen e mikes së saj të ngushtë. Kjo rastësisht ndodh në ditën kur bota siç e njohim ne pushon së ekzistuari.

Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Starfish
Original title Starfish
IMDb Rating 5.7 1,166 votes
TMDb Rating 6.3 10 votes

Similar titles

Astro
Zack Snyder’s Justice League
Green Book
Bound
Waves
Diverge
A Monster Calls
Catch Me If You Can
The Shallows
Sleepy Hollow
Eye for an Eye
Dhobi Ghat