Video Sources 256 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Step Brothers

Step Brothers

They grow up so fast.Jul. 25, 2008USA98 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Brenan dhe Dejl, dy të papunësuar 40 vjeçarë, jetojnë me prindërit e tyre. Ata njihen me njëri-tjetrin pasi prindërit e tyre martohen bashkë. Detyrohen të jetojnë në një dhomë bashkë dhe këtu nis miqësia e tyre.

Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Step Brothers
Original title Step Brothers
IMDb Rating 6.9 253,201 votes
TMDb Rating 6.5 1,877 votes

Director

Adam McKay
Director

Cast

Will Ferrell isBrennan Huff
Brennan Huff
John C. Reilly isDale Doback
Dale Doback
Richard Jenkins isDr. Robert Doback
Dr. Robert Doback
Logan Manus isChris Gardoki
Chris Gardoki

Similar titles

The Tuxedo
Arthur Christmas
Y Tu Mamá También
Dreamfactory a.k.a Traumfabrik
Finding Dory
Aşk Tutulması (Eklipsi i dashurisë)
The Hippopotamus
Meet the Blacks
Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
The Animal
Beqarja
Willy’s Wonderland