Video Sources 103 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Step Up: Year of the Dance

Step Up: Year of the Dance

Jul. 25, 2019China100 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja më e rëndësishme.

Step Up: Year of the Dance
Original title Step Up Year Of The Dance
IMDb Rating 3.4 234 votes
TMDb Rating 4 19 votes

Similar titles

The Book Thief
Backstabbing for Beginners
Lovelace
The Outsider
17 Again
Hum Tumhare Hain Sanam
The Lovely Bones
A Prophet
Love & Other Drugs
Goal!: The Dream Begins
You Should Have Left
Battle of Jangsari