Video Sources 699 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Stephanie

Stephanie

Apr. 27, 2017USA86 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një film i paparashikueshëm, shumë prekës! Një vajzë e vogël e braktisur, me fuqi të tejbotshme, merret në kujdestari nga një burrë dhe një grua, të cilët thonë se janë prindërit e saj.

Stephanie
Stephanie
Original title Stephanie
IMDb Rating 6.3 75 votes
TMDb Rating 5.5

Director

Cast

Frank Grillo isStephanies Vater
Stephanies Vater
Anna Torv isStephanies Mutter
Stephanies Mutter
Shree Crooks isStephanie
Stephanie

Similar titles

The Bourne Supremacy
Blue Jasmine
Prem Ratan Dhan Payo
12 Angry Men
Rebel in the Rye
The Other Half
Monos
Zombie Strippers!
7 Khoon Maaf
Vicky Cristina Barcelona
Navy Seals vs. Zombies
The Curious Case of Benjamin Button