Video Sources 78 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Stripped: Los Angeles

Stripped: Los Angeles

Sep. 30, 2020USA80 Min.TV-MA
Your rating: 0
5 1 vote
what going on?

Synopsis

Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ambiciet e të cilave, i shtyjnë ato të bëjnë përpara, përmes vështirësive dhe tabuve, drejt fuqizimit të grave.

 

Original title Stripped: Los Angeles
IMDb Rating 4.7 67 votes

Director

Director

Cast

Similar titles

Portrait of a Lady on Fire
The Brown Bunny
Scary Bride
À l’aventure
Lovelace
The Little Hours
Enter the Void
Compulsion
Lie with Me
Lolita
X: Night of Vengeance
Sex and Lucia