Video Sources 121 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

Sep. 27, 2019USA41 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një shofer misterioz shkon thellë në një skëterrë post-apokaliptike drejt një përballje të egër me dy kundërshtarë monstruozë.

Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
Original title Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
IMDb Rating 6.5 1,136 votes
TMDb Rating 6.1 27 votes

Director

Cast

Similar titles

Hotel Transilvania 1
Dead Space: Aftermath
Përbindëshat Kundër Alienëve
Barbi dhe delfini magjik
Singin’ in the Rain
Planeti i Hulkut
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
Piter Pan 2 – Kthimi në Never Land
Notorious
Cold War
Descendants 3
Step Up 2: The Streets