Video Sources 1125 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.org
Submergence

Submergence

Love has no limitsFeb. 15, 2018Germany, France, Spain, USA112 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në një dhomë pa dritare në lindje të bregdetit Afrikan, një skocez, Xhejms Mori, mbahet peng i ushtarëve xhihadistë. Mijëra kilometra larg, në detin e Grindlandës, Daniela Flinders përgatitet të zhytet me nëndetëse në fund të oqeanit. Në kufijtë e tyre, kthehen pas në Krishlindjen e vitit të kaluar, ku një takim i rastit në një plazh të Francës u kthye në një romancë intensive dhe të qëndrueshme.

Submergence
Submergence
Submergence
Submergence
Original title Submergence
IMDb Rating 5.8 339 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Wim Wenders
Director

Cast

James McAvoy isJames More
James More
Alicia Vikander isDanielle Flinders
Danielle Flinders
Hakeemshady Mohamed isYusef M-Al-Afghani
Yusef M-Al-Afghani
Alex Hafner isMr. Bellhop
Mr. Bellhop

Similar titles

The Sputnik
Shelter
X-Men: The Last Stand
I.D.
August Rush
The Taking of Pelham 1 2 3
Shinjuku Incident
Safelight
The Fault in Our Stars
The Bling Ring
Muhammad: The Messenger of God
False Colors