Video Sources 687 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Super 8

Super 8

It Arrives.Jun. 08, 2011USA112 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Në verë të vitit 1979, një grup miqsh në një qytezë të vogël të Ohajos bëhen dëshmitarë të një aksidenti katastrofik me tren ndërkohë që po xhironin një film të festivalit Super 8. Por shumë shpejt ata dyshojnë se nuk ishte aspak aksident. Menjëherë pas kësaj, zhdukje të pazakonta dhe ngjarje të pashpjegueshme fillojnë të ndodhin në qytezë, dhe z/sherifi i zonës përpiqet të zbulojë të vërtetën e cila është më e tmerrshme nga sa kishin imagjinuar ata.

Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Super 8
Original title Super 8
IMDb Rating 7.0 303,213 votes
TMDb Rating 6.6 2,436 votes

Director

J.J. Abrams
Director

Cast

Elle Fanning isAlice Dainard
Alice Dainard
Riley Griffiths isCharles Kaznyk
Charles Kaznyk
Kyle Chandler isJackson Lamb
Jackson Lamb
Ryan Lee isCary McCarthy
Cary McCarthy
Ron Eldard isLouis Dainard
Louis Dainard
Gabriel Basso isMartin Read
Martin Read
AJ Michalka isJen Kaznyk
Jen Kaznyk

Similar titles

Largo Winch II
Necromancer 2020
The Collection
The Killing of a Sacred Deer
Bloodshot
Rampage: President Down
Escape Room
Driving Licence
Svaha: The Sixth Finger
Undisputed III: Redemption
Fast Color
Pet