Video Sources 857 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikofcom
SuperFly

SuperFly

Redefine the hussleJun. 13, 2018United States108 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Duke pasur ndërmend të tërhiqet, një shpërndarës droge i suksesshëm realizon një shpërndarje të fundit, ndërkohë që përballet me kundërshtarët e tij dhe policinë.

SuperFly
SuperFly
SuperFly
Original title SuperFly
IMDb Rating 4.9 1,886 votes
TMDb Rating 6.7

Director

Director X.
Director

Cast

Trevor Jackson isYoungblood Priest
Youngblood Priest
Jennifer Morrison isDetective Mason
Detective Mason
Angel Love isHot Coco
Hot Coco
Esai Morales isAdalberto Gonzalez
Adalberto Gonzalez

Similar titles

Sin Nombre
The House That Jack Built
Mohawk
Side Effects
Zatoichi: The Last
Bitcoin Heist
Run
Daniel Isn’t Real
Law of the Land
Faster
The Sixth Sense
The Green Hornet