Video Sources 774 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Surrogates

Surrogates

How do you save humanity when the only thing that's real is you?Sep. 24, 2009USA89 Min.PG-13
Your rating: 0
8 2 votes

Synopsis

Në një botë të së ardhmes, njerëzit jetojnë dhe ndërveprojnë nëpërmjet `surrogatëve`, riprodhime të përkryera të vetvetes. Një agjent i FBI-së do të kërkojë ndihmën e surrrogatit të vet për të hetuar vrasjen e djalit të atij që bëri shpikjen. Teksa çështja bëhet gjithmonë e më e ndërlikuar, ai do të vërë në rrezik jetën e tij për të zbuluar misterin.

Surrogates
Surrogates
Surrogates
Surrogates
Surrogates
Surrogates
Original title Surrogates
IMDb Rating 6.3 156,999 votes
TMDb Rating 5.9

Director

Cast

Bruce Willis isTom Greer
Tom Greer
Radha Mitchell isJennifer Peters
Jennifer Peters
Rosamund Pike isMaggie Greer
Maggie Greer
James Cromwell isDr. Lionel Canter
Dr. Lionel Canter
Helena Mattsson isJJ the Blonde
JJ the Blonde
Boris Kodjoe isAndrew Stone
Andrew Stone
Devin Ratray isBobby Saunders
Bobby Saunders
Jack Noseworthy isMiles Strickland
Miles Strickland

Similar titles

10 Minutes Gone
The Three Musketeers
You Should Have Left
The Wannabe
The Wailing
The Gallows Act II
Predestination
Spider-Man
The Legend Is Born: Ip Man
Jayantabhai Ki Luv Story
The League of Extraordinary Gentlemen
Deep Blue Sea