Video Sources 191 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Survive the Night

Survive the Night

May. 22, 2020USA89 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një doktor, i marrë me sy të keq, dhe familja e tij mbahen peng në shtëpinë e tyre, nga dy kriminelë në arrati. Por një grabitje e shkuar jo sipas parashikimeve i detyron ata të kërkojnë ndihmë mjekësore të menjëhershme…

Survive the Night
Survive the Night
Original title Survive the Night
TMDb Rating 6.5 23 votes

Similar titles

Fëmijët Spiunë
HIT: The First Case
Dismissed
Dead Earth
Close Range
Go for It
Traitor
Game Over
Private Number
Compadres
High Heel Homicide
Espionage Tonight