Video Sources 42 Views

  • Shikovidmoly.net
Sweet Carolina

Sweet Carolina

A family's loss becomes an unexpected giftMay. 15, 2021USA84 Min.TV-G
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Xhozi kthehet në shtëpi dhe merr lajmin e papritur që është kujdestarja ligjore e mbesës dhe nipit të saj. Kështu, ajo ritakohet edhe me ish të dashurin e saj në gjimnaz, Kuperin.

 

Sweet Carolina
Sweet Carolina
Original title Sweet Carolina
IMDb Rating 6.9 685 votes
TMDb Rating 6.5 4 votes

Similar titles

The Fundamentals of Caring
Mother’s Day
CODA
Dad Wanted
Moana
Love Actually
Alvin dhe Ketrushat
Expelled
Mulan II
Bon Cop Bad Cop 2
My Name Is Khan
Harmony