Video Sources 513 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
T-34

T-34

Fast And Furious On TanksDec. 27, 2018Russia139 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Më 1944 një grup i guximshëm me ushtarë rus arritën të shpëtojnë nga robëria e gjermanëve me një tank gjysmë të shkatërruar T-34, ikonë e rusëve. Ajo ishte koha e betejave legjendare, dashurisë së pathyeshme dhe mrekullive të mëdha.

T-34
T-34
T-34
T-34
T-34
T-34
T-34
T-34
T-34
Original title T-34
IMDb Rating 6.2 1,098 votes
TMDb Rating 4.6 88 votes

Similar titles

Yogi Bear
Beasts of No Nation
Draft Day
3 Days to Kill
Tolo Tolo
Bekas
The Equalizer
Hitman
No Tears for the Dead
Noor
Cold Blood
Red Dog: True Blue