Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tailgate

Tailgate

Oct. 31, 2019Netherlands85 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i cili kërkon të hakmerret duke e përndjekur familjen hap pas hapi.

 

Tailgate
Tailgate
Tailgate
Original title Bumperkleef
IMDb Rating 5.8 744 votes
TMDb Rating 5.5 21 votes

Similar titles

The Champion
Love at Second Sight aka Mon inconnue
Transporter 2
Danny Collins
The Longest Yard
Street Fighter: The Legend of Chun-Li
Bang Bang
Lapland Odyssey 2015
The International
Kevin Hart: What Now ?
Top Five
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight