Video Sources 117 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tainted

Tainted

Vengeance gets paid in bloodJun. 16, 2020Canada89 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një ish i dënuar, me lidhje në bandën Ruse dhe Vëllazërinë Ariane, mundohet të jetojë një jetë të qetë pasi ka kaluar 15 vite në burg. Planet e tij për një jetë të qetë prishen, kur një anëtar i mafias Ruse i kërkon të përfundojë një detyrë të fundit për të marrë lirinë e tij të plotë. Misioni i fundit i Lansit ,shkon keq, ndërsa ai e gjen veten në një shpagim të përgjakshëm që ndikon jetët e kujto që kryqëzohen me rrugën e tij.

Tainted
Original title Tainted
IMDb Rating 5.2 84 votes
TMDb Rating 3.5 2 votes

Similar titles

Funny People
The Debt
20th Century Women
13
Steve Jobs
The Way Back
Water and Fire
Babylon A.D.
Before We Go
Breaking In
Coin Locker Girl
Balkan Line