Video Sources 248 Views

  • Shiko ne Albvidalbvid.com
Take Home Pay

Take Home Pay

Aug. 25, 2019New Zealand105 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dy vëllezër shkojnë për herë të parë në Zelandën e Re si punëtorë sezonalë, por situata merr një kthesë kur Popo vjedh paratë e Alamas dhe largohet.

Take Home Pay
Original title Take Home Pay
IMDb Rating 5.3 72 votes
TMDb Rating 7.3 3 votes

Similar titles

American Sniper
Moby Dick
Star Wars: The Rise of Skywalker
Balkan Line
Tomi, Xherri dhe Magjistari i Ozit
The House
Lesbian Vampire Killers
SAS: Red Notice
Dear White People
Turbo
Kung Fu Yoga
The Mummy: Rebirth