Video Sources 209 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Tangent Room

Tangent Room

Mar. 05, 2019Sweden64 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Të bllokuar në një dhomë misterioze, katër mendje të shkëlqyera konkurrojnë kundër kohës për të parandaluar një kolaps kozmik të universit. Ata duhet të mësojnë të punojnë së bashku dhe të zgjidhin enigmën para se të jetë tepër vonë.

Tangent Room
Original title Tangent Room
IMDb Rating 4.6 201 votes

Director

Cast

Similar titles

Below Zero
Red Cliff Part II
The Angel
Foxtrot Six
The Body
Hijacked
Nobody
Painless
Bbuddah Hoga Terra Baap
Acrimony
Knight Rider
Ask Me Anything