Video Sources 758 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Tank 432

Tank 432

Oct. 24, 201584 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një grup mercenarësh dhe dy të burgosurit e tyre strehohen brenda një tanku pa asnjë vend për t’u fshehur. Por, ndërsa përpiqen të mbrojnë veten nga jashtë, armiku i vërtetë është tashmë në mesin e tyre, i mbyllur brenda “barkut të tankut”.

Tank 432
Tank 432
Original title Belly of the Bulldog
TMDb Rating 4.8 8 votes

Director

Cast

Similar titles

Escape Room
Dragon Ball Z: Battle of Gods
The Wind
Memento
Madha
Molly
Crash
Into the White
Stealth
The Cold Light of Day
Cold Moon
Foxfire