Video Sources 335 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikostreamango.com
Tarzan

Tarzan

The legend starts hereOct. 17, 2013Germany94 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Tarzani dhe Poteri përballen me një ushtri të kompanies “Greystoke Energies”, një njeri i cili mori përsipër kompaninë nga prindërit e Tarzan-it, pasi ata vdiqën në një aksident ajror.

Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Tarzan
Original title Tarzan
IMDb Rating 4.8 11,810 votes
TMDb Rating 5.5 361 votes

Director

Cast

Kellan Lutz isTarzan (voice)
Tarzan (voice)
Spencer Locke isJane (voice)
Jane (voice)
Les Bubb isPorter (voice)
Porter (voice)
Joe Cappelletti isClayton (voice)
Clayton (voice)
Brian Huskey isSmith (voice)
Smith (voice)
Mark Deklin isGreystoke (voice)
Greystoke (voice)
Jaime Ray Newman isAlice (voice)
Alice (voice)
Robert Capron isDerek (voice)
Derek (voice)
Jonathan Morgan Heit isTarzan Kid (voice)
Tarzan Kid (voice)
Anton Zetterholm isTarzan Teen (voice)
Tarzan Teen (voice)

Similar titles

Zathura një aventurë në Hapësirë
Dil Dhadakne Do
Carlito’s Way
In Search of Fellini
The Last Song
Batman: Soul of the Dragon
10 Cent Pistol
Wu Kong
Lapland Odyssey 3
Kincsem
Transformers: Age of Extinction
The Hollow Point