Video Sources 18 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Tatanka

Tatanka

May. 06, 2011Italy100 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Dy miq fëmijërie ndjekin fate të ndryshme: njëri i bashkohet camorra-s dhe bëhet mafioz i respektuar, kurse tjetri lë botën e krimit për t’iu përkushtuar tërësisht boksit.

 

Tatanka
Tatanka
Original title Tatanka
IMDb Rating 6.2 510 votes
TMDb Rating 5.5 12 votes

Director

Cast

Similar titles

Rise of the Planet of the Apes
Bad Santa 2
Bol
Thelma & Louise
Red Sands
Shoplifters
Ocean’s Eleven
Backdraft 2
Mr. Go
The Last Days of American Crime
Selma
Long Live Brij Mohan