Video Sources 189 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Tater Tot & Patton

Tater Tot & Patton

Life is one big hardcore cringe.Jun. 09, 2017USA91 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote
what going on?

Synopsis

Për shkak të disa problemeve personale, Endi vendos të kaloj një periudhë pushimi në fermën e tezes e saj, por ajo e gjen veten duke punuar me bashkëshortin e saj të heshtur dhe grindavec, Eruin. Këta dy njerëz të ndryshëm, secili me shqetësimet e dhe vuajtjet e tij, formojnë një miqësi të çuditshme dhe mbështesin njëri tjetrin në momentet më të vështira të jetës.

Tater Tot & Patton
Original title Tater Tot & Patton
IMDb Rating 6.5 213 votes

Director

Cast

Similar titles

Rocketman
The Spiderwick Chronicles
Begum Jaan
3 Days to Kill
Lion
The Karate Kid
Sanju
Inside Out
The Lazarus Project
Vicky Cristina Barcelona
Paid in Full
The Best of Enemies