Video Sources 247 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Teacher

Teacher

Sometimes you have to pick a sideAug. 13, 2019USA100 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Xhejmsi, mësues i shkollës së mesme, i munduar nga e kaluara e vështirë dhe nga e tashmja e paqëndrueshme, kalon caqet, për të mbrojtur nxënësit e tij nga bullizmi. Kush është viktima dhe kush fajtori, në një situatë që do të vërë në rrezik jetët e tyre?

Original title Teacher
IMDb Rating 7.2 584 votes
TMDb Rating 7.3 8 votes

Director

Adam Dick
Director

Cast

Kevin Pollak isBernard Cooper
Bernard Cooper
Esme Perez isDaniela Lopez
Daniela Lopez
Matthew Garry isPreston Walsh
Preston Walsh
Alejandro Raya isHector Lopez
Hector Lopez
Cedric Young isHarold Olson
Harold Olson
Ilyssa Fradin isLisa Walsh
Lisa Walsh
John Hoogenakker isTodd Harper
Todd Harper

Similar titles

Mean Machine
Payback
The Family Fang
Miss Bala
Fatal Attraction
Ford v Ferrari
Rape me
House of the Rising Sun
Rememory
Gunday
The Boy in the Striped Pajamas
Hart’s War