Video Sources 93 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

Getting trapped in a movie... is no day at the beach.Aug. 07, 2013USA96 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një film muzikor plazhi të viteve ’60.

Teen Beach Movie
Teen Beach Movie
Teen Beach Movie
Original title Teen Beach Movie
IMDb Rating 5.9 9,076 votes
TMDb Rating 6.6 534 votes

Director

Cast

Similar titles

Shaft
Enough Said
Undercover Brother
Among Ravens
As Good as It Gets
E Bukura dhe Bisha-Krishtlindjet e magjepsura
The Cobbler
Christopher Robin
Kung Fury
Barbie: Fairytopia
Maleficent: Mistress of Evil
Someone, Somewhere