Video Sources 314 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.live
Teen Spirit

Teen Spirit

Sep. 07, 2018UK92 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Violet është një adoleshente e ndrojtur e cila ëndërron të arratiset nga qyteti i saj i vogël për të ndjekur pasionin e saj për këngën. Me ndihmën e një mësuesi të pazakontë, ajo futet në një konkurs lokal këndimi që do testojë integritetin e saj,talentin dhe ambicien. I frymëzuar nga një kulturë popi, Teen Spirit është një kthesë e thellë dhe me stil të ngjashëm me historinë e Hirushes.

Teen Spirit
Original title Teen Spirit
IMDb Rating 6.4 3,301 votes
TMDb Rating 6.4 35 votes

Director

Cast

Similar titles

Among Ravens
About Endlessness
Barefoot
Mom
Yakuza: Like a Dragon
The Lover in the Attic
Amundsen
I Lost My Body
King Arthur: Legend of the Sword
The Illusionist
Annihilation
3-Iron