Video Sources 47 Views

  • Shikovidmoly.net
Teenage Vampire

Teenage Vampire

Aug. 22, 2020USA90 Min.Not Rated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Çeisi dhe Pami bashkohen me skuadrën e tifozëve të shkollës së mesme në mënyrë që të jenë të papara dhe zbulojnë se ekipi është i infektuar me vampirë.

 

Original title Teenage Vampire
IMDb Rating 8.6 18 votes

Similar titles

The Devil’s Advocate
Transylmania
A Faithful Man
Time Freak
Case 39
The Incredible Burt Wonderstone
Animals
In the Tall Grass
Shadow in the Cloud
Those Happy Days
Happy Anniversary
The Alibi