Video Sources 93 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor

Betrayal Burns ForeverMar. 29, 2013USA111 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një grua e martuar ambicioze bie pre e tundimit të një mashkulli te pasur i cili e çon atë drejt tradhtisë dhe shthurjes. Vendimet e gabuara do e ndjekin atë përgjithmonë duke rezultuar në humbje të bashkëshortit dhe shëndetit të saj.

Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
Original title Temptation: Confessions of a Marriage Counselor
IMDb Rating 5.0 11,322 votes
TMDb Rating 6.6 88 votes

Similar titles

Dim the Fluorescents
The Blue Room
Three Colors: Blue
The Guilt Trip
Gettysburg
Glass
To All the Boys: Always and Forever
Bundy and the Green River Killer
The Whistleblower
Blade Runner
Get on Up
Lost in London