Video Sources 489 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Teraa Surroor

Teraa Surroor

A lethal love storyMar. 11, 2016India146 Min.NOT RATED
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Tara Uadia (Farah Karimaee), një këngëtare dhe e dashura e një banditi, Ragu (Himesh Reshammiya), shkon në Dublin pasi e fton një mik që ka në Facebook, por që kjo gjë i hap shumë telashe…

Teraa Surroor
Teraa Surroor
Original title Teraa Surroor
IMDb Rating 2.7 714 votes
TMDb Rating 9.5 1 votes

Director

Cast

Similar titles

The Dig
Cruel Intentions 2
Bolshoi
Meri Pyaari Bindu
The Captain
Washington Square
AVP: Alien vs. Predator
Resident Evil
The Outlaws
Private Life
Crash
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge