Video Sources 107 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Termination

Termination

Would you survive?Aug. 11, 2019USA82 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Në një të ardhme, ku teknologjia dhe qenia njerëzore kanë ndryshuar, mendja dhe trupi pushtohen me forma më mizore, të cilat shpesh, kërkojnë edhe zgjidhje më radikale.

Termination
Termination
Termination
Original title Termination
TMDb Rating 8 1 votes

Director

Cast

Similar titles

Morgan
400 Days
Star Wars
The Vanguard
Terminator 3: Rise of the Machines
Ant-Man and the Wasp
Illang: The Wolf Brigade
Bird Box
Divine Love
Parallels
Ender’s Game
Transformers: The Last Knight