Video Sources 988 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

Welcome to the day after judgement dayOct. 23, 2019USA128 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një vajzë e përmirësuar teknologjikisht dhe Sara Konori duhet të ndalojnë një terminator të lëngshëm të përparuar, që të mos vrasë një vajzë të re, fati i së cilës është kritik për racën njerëzore.

Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Terminator: Dark Fate
Original title Terminator: Dark Fate
IMDb Rating 6.5 53,460 votes
TMDb Rating 6.2 878 votes

Director

Tim Miller
Director

Cast

Natalia Reyes isDaniela
Daniela "Dani" Ramos
Linda Hamilton isSarah Connor
Sarah Connor
Arnold Schwarzenegger isCarl / The Terminator
Carl / The Terminator
Diego Boneta isDiego Ramos
Diego Ramos
Fraser James isMajor Dean
Major Dean
Enrique Arce isDani Ramos's Father
Dani Ramos's Father
Edward Furlong isJohn Connor
John Connor

Similar titles

Parker
Paradox
Junglee
Jarhead 2: Field of Fire
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
American Ninja
National Treasure
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon
Solitary
Approaching the Unknown
22 Minutes
DOA: Dead or Alive