Video Sources 38 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Text

Text

Oct. 24, 2019Russia132 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ilya Gorjunov është 27 vjeç dhe shtatë vitet e fundit i ka kaluar në burg për shkak të një akuze false. I nxitur nga dëshira për hakmarrje ndaj Petjas, djalit të pasur që i shkatërroi jetën, Ilya impulsivisht merr smartphone-in e Petjas, duke aksesuar kështu fotot, videot, bisedat me prindërit dhe të dashurën e tij dhe disa mesazhe të çuditshme nga kolegët plot me fjalë dhe kërcënime të pathëna. Ilya zë vendin e Petjas. Të paktën virtualisht.

 

Text
Text
Text
Original title Текст
IMDb Rating 6.7 2,299 votes
TMDb Rating 6.8 55 votes

Director

Cast

Similar titles

High Flying Bird
Carol
Kai Po Che!
The Way He Looks
First Light
Vedam
Let the Corpses Tan 2017
Mr. Turner
Piranha 3DD
Donnie Darko
Woman in Gold
Stargirl