Video Sources 85 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The 2nd

The 2nd

Family comes firstSep. 01, 2020USANot Rated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kapiteni i skuadrës Delta, Vik Dejvis, përfundon në telashe pasi djali i tij dhe vajza e një gjykatësi të rëndësishëm janë në një ndërtesë plot me terroristë.

The 2nd
The 2nd
The 2nd
The 2nd
The 2nd
The 2nd
The 2nd
The 2nd
Original title The 2nd
IMDb Rating 5.3 15 votes
TMDb Rating 5.8 4 votes

Director

Brian Skiba
Director

Cast

Jack Griffo isSean Davis
Sean Davis
Lexi Simonsen isErin Walton
Erin Walton
Richard Burgi isDirector Phillips
Director Phillips
Randy Charach isJustice Walton
Justice Walton
William Katt isBob Jeffers
Bob Jeffers

Similar titles

Paskal
Snake in the Eagle’s Shadow
Fast & Furious 6
Chok-Dee
Bernie the Dolphin
Between Worlds
Kundo: Age of the Rampant
Indiana Jones and the Last Crusade
Wanted
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – Solid State Society
The Host
Marlene