Video Sources 208 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Upvidupvid.co
The 3rd Eye 2

The 3rd Eye 2

Fear The DeadJan. 17, 2019Indonesia115 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Alia nis një jetë të re pas vdekjes së motrës së saj dhe fillon punë si kujdestare në një jetimore, ku takon një vajzë me aftësi të veçanta. Së bashku, ato duhet të shpëtojnë jetimoren nga një shpirt që kërkon hakmarrje.

The 3rd Eye 2
The 3rd Eye 2
Original title Mata Batin 2
IMDb Rating 5.6 211 votes
TMDb Rating 7.2 5 votes

Similar titles

Kidnapping Stella
The Shallows
Ocean’s Twelve
Jesse Stone: Night Passage
A Quiet Place
Fear Clinic
Mother
The Firm
Beyond the Reach
Not Safe for Work
Blank
The Imitation Game