Video Sources 271 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Aftermath

The Aftermath

Mar. 01, 2019Germany108 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas Luftës së Dytë Botërore, një kolonel britanik dhe gruaja e tij janë caktuar të jetojnë në Hamburg gjatë rindërtimit të pasluftës, por lindin tensione me gjermanin i cili zotëronte shtëpinë.

The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
The Aftermath
Original title The Aftermath
IMDb Rating 6.3 6,139 votes
TMDb Rating 6.4 111 votes

Director

James Kent
Director

Cast

Keira Knightley isRachael Morgan
Rachael Morgan
Jason Clarke isLewis Morgan
Lewis Morgan
Alexander Scheer isSiegfried Leitmann
Siegfried Leitmann
Frederick Preston isMichael Morgan
Michael Morgan
Joseph Arkley isCaptain Thompson
Captain Thompson
Kate Phillips isSusan Burnham
Susan Burnham
Tom Bell isCaptain Eliot
Captain Eliot

Similar titles

Thank You
Black Angel
Honey: Rise Up and Dance
Extortion
Submission
Bird People
Bruce Lee – The Fighter
Next Gen
Black Mirror: Bandersnatch
Winter’s Bone
Experimenter
Standby