Video Sources 118 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovideobin.co
The Assistant

The Assistant

Jan. 31, 2020USA87 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një vështrim mbi ditën e punës së një asistenteje të një drejtori të fuqishëm. Xheini ndjek rutinën e përditshme dhe bëhet e kujdesshme nga kërcënimet e vazhdueshme në punën e saj.

The Assistant
The Assistant
The Assistant
The Assistant
The Assistant
The Assistant
Original title The Assistant
IMDb Rating 5.9 2,789 votes
TMDb Rating 7 21 votes

Similar titles

Perfect Sense
The Monuments Men
Funny People
Behind Enemy Lines
Seven Days
Undine
Never Die Alone
Breathe
Rise of the Legend
Lagaan: Once Upon a Time in India
Final Girl
The Day the Earth Stood Still