Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Beach House

The Beach House

Wish you were hereOct. 22, 2020USA88 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote
what going on?

Synopsis

Një largim romantik për dy të dashuruarit e kolegjit kthehet në një luftë për mbijetesë kur të ftuarit e papritur dhe mjedisi përreth shfaqin shenja të një infeksioni misterioz.

 

The Beach House
The Beach House
The Beach House
The Beach House
The Beach House
Original title The Beach House
IMDb Rating 5.3 3,479 votes
TMDb Rating 6.5 4 votes

Director

Cast

Steven Corkin isInfected neighbor
Infected neighbor
Michael Brumfield isPolice Officer
Police Officer
Matt Maisto isCreature in basement
Creature in basement
Dan Zakarija isCB Radio Voice
CB Radio Voice

Similar titles

Detachment
Beirut
The Space Between Us
Steel Rain 2: Summit
5 Femijët dhe Ai
Raajneeti
VANish
The Sisters Brothers
Conviction
Wildlife
Intersection
The Girl with All the Gifts