Video Sources 19 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
The Boss’s Daughter

The Boss’s Daughter

Jan. 06, 2016France98 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Vital është një përgjegjës pune 40 vjeçar në një fabrikë tekstili. Ai bie në dashuri me vajzën e shefit të tij kur ajo e zgjedh atë për një studim ergonomik, por marrëdhënia e tyre tërheq tërbimin dhe mosmiratimin e të gjithëve.

 

The Boss’s Daughter
Original title La Fille du patron
IMDb Rating 5.5 743 votes
TMDb Rating 5.3 67 votes

Similar titles

Coffee & Kareem
Anjaan
Epoka e akullnajave 2, Shkrirja
Butterfly Caught
Center Stage: On Pointe
My Name Is Lenny
Franklyn
Into the Beat
Little Boy
The Danish Girl
Synchronic
Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield