Video Sources 1169 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
The Breed

The Breed

Let the manhunt begin.May. 17, 2006Germany90 Min.R
Your rating: 0
5.3 3 votes

Synopsis

Një grup prej pesë vetave nga kolegji udhëtojnë në drejtim të një ishulli për fundjavë për parti, po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

The Breed
The Breed
The Breed
The Breed
The Breed
The Breed
Original title The Breed
IMDb Rating 5.1 10,858 votes
TMDb Rating 5 80 votes

Similar titles

The Pyramid
Stake Land
Judy & Punch
The Intruder
Act of Valor
Body Cam
The Life of David Gale
Pain & Gain
Vive la France
Where the Truth Lies
Lootcase
Hard Kill